Jednokrotna Opcja pozycjonowania stron

Oferujemy także inną opcję pozycjonowania stron przeznaczoną dla fraz o niskiej konkurencji. Działania SEO w tej opcji są identyczne z jedną różnicą która polega na zaprzestaniu pozycjonowania strony klienta w chwili wskoczenia na pozycję Top 1-5 Google.

Nieustanna opieka strony www klienta

Opcja skierowana do klientów których strony www nie mają w sieci zbytniej konkurencji. Są obszary niszowe usług czy produktów i ta opcja jest skierowana do tego segmentu stron www.

pozycjonowanie stron jednorazowe

Ceny w tej opcji

Za jedną i każdą następną frazę zleconą przez klienta cena wynosi 600 zł za uzyskanie pozycji Top 1-5 w Google. Cena ta jest dzielona na pół mamy tu na myśli sytuacje podczas pozycjonowania, gdy zlecona fraza z początkowej pozycji np. 78 po pewnym czasie, będąc przez SEOok pozycjonowana znalazła się na pozycji 39. Gdy to się stanie oczekujemy rozliczenia za połowę drogi. Szczegóły tej sytuacji zawiera umowa.

Loading...

SEO Optymalizacja strony

Każde działanie pozycjonujące nierozerwalnie wiąże się z optymalizacją strony klienta. Optymalizacja strony WWW jest wstępem do dalszego jej pozycjonowania. CENA waha się od 300-700 zł w zależności od ilości zastanych błędów, które w dużych ilościach występują w sklepach online.