FAQ

Etap połowy drogi co to jest?

Twoja fraza którą zamierzasz wybrać do pozycjonowania jest przykładowo poza Top 100, gdy zaczynamy pracę nad nią po pewnym czasie znajdzie się w Top 50. Dotarła tam na skutek jej pozycjonowania i tu potrzebne jest rozliczenie za połowę drogi. Jest to płatność jednorazowa.

Fraza co to jest?

Twoja fraza którą zamierzasz wybrać do pozycjonowania jest przykładowo jednym słowem, dwoma, trzema...przykład: dobry fotograf Opole, fotograf ślubny Opole, fotograf ślubny itp.

Czy mogę zobaczyć umowę?

Umowa bez danych osobowych jest wysyłana do klienta po nawiązaniu rzeczowego kontaktu w celu zapoznania się z jej treścią i ew. uwag.

Czy mogę liczyć na jakiś rabat?

Optymalizacja startowa nie podlega rabatowi natomiast pierwszy mc obecności fraz czy frazy w Top 1-5 rabat -50%.

Czy mogę liczyć na gwarancję pozycjonowania?

Gwarancja na pozycjonowanie to blef gdyż Google nieustannie zmienia swój algorytm i w Google wszystko jest możliwe jednak na 30-tu klientów mamy jedno nieudane pozycjonowanie, a gwarancję dajemy na nie zaszkodzenie domenie czyli problemy z filtrem od Google czy spadkiem pozycji strony z dnia startu jej pozycjonowania.

UWAGA: SEO Optymalizacja na starcie

Każde działanie pozycjonujące nierozerwalnie wiąże się z optymalizacją strony klienta. Optymalizacja strony WWW jest wstępem do dalszego jej pozycjonowania. CENA waha się od 300-700 zł w zależności od ilości zastanych błędów, które w dużych ilościach występują w sklepach online.